Załóż bloga   Zaloguj sięgryztomkiem

Na czym polega gra w Kulki?

gryztomkiem | 05 Marzec, 2015 18:35

alt

Założę się, że każdy w swoim życiu chociaż raz słyszał o grze w kulki i pewnie każdy, kto usiadłby przed komputerem i po raz pierwszy zobaczyłby ją na oczy, po kilku chwilach wiedziałby, jak należy w nią zagrać. Dla tych, którzy jednak wolą mieć zasady opisane czarno na białym przygotowałem małe kompendium wiedzy i kilka wskazówek dotyczących tego jak w owe kulki grać. Zasada numer jeden – znajdź grę! Gra w kulki jest już tak popularna, że znalezienie jej w gąszczu sieci internetowej jest bardzo proste. 

Nie zawsze jednak trafimy na wersję znaną jako najbardziej klasyczną. To normalne, że na przestrzeni lat, powstało wiele tak zwanych wariacji na jej temat. Jeśli jednak dobrze poszukamy, to na pewno znajdziemy tę, która najbardziej nam odpowiada. W Internecie znajduje się już wiele wersji tych gier. Powstały wersje dla dziewczyn, dla chłopców czy związane z różnymi świętami. Zasady są z reguły takie same, trzeba zbijać kulki o tym samym kolorze – koniecznie w określonym czasie. Zasada numer dwa – graj! Zręczność, szybkość reakcji, celność, spostrzegawczość – te cechy, które są niezbędne do zagrania w tę grę. 

u nas są Najlepsze darmowe gry kulki online ! Czekamy :)

Na czym polega sama gra? Zasady są niezwykle proste! Na wirtualnej planszy, której rolę spełnia monitor komputera pojawiają się kolejne układy kulek. My operujemy wirtualną armatą, która napełniana jest kulkami w różnym kolorze. Naszym zadaniem jest łączyć kulki w zbiory o tym samym kolorze. Kiedy zbierzemy określoną liczbę – kulki znikają a na naszym koncie pojawiają się punkty. Ale uwaga! W grze liczy się także czas. Kulki pojawiają się od góry ekranu, w panelu, który jest stopniowo obniżany. Naszym zadaniem jest w jak najkrótszym czasie zestrzelić wszystkie kulki. Wyniki zapisywane są na liście, dzięki czemu można śledzić swoje postępy.

Na czym polega wkrętka w tę grę? To bardzo proste, powiem Wam na swoim przykładzie – po prostu zawsze chciałem udowodnić sobie, że potrafię być lepszy, że potrafię być szybszy. Chociaż na samym początku – do pierwszego przejścia całej planszy – zdążyłem właśnie do tego, żeby ją przejść. Potem liczył się już tylko czas. Jeśli chcesz sprawdzić jak to będzie u Ciebie, już dziś wypróbuj tę grę i przekonaj się na własnej skórze.

Zobac tez inne gry kulki

 
Accessible and Valid XHTML 1.0 Strict and CSS
Powered by LifeType - Design by BalearWeb
RANKING STRON. Darmowa reklama w internecie. Darmowe statystyki